Nová oddychová zóna na Lipke

Dátum: 2.4.2023 Autor: ZŠ Lipová 13

Keď sa dobrý nápad podarilo zrealizovať.....Nová oddychová zóna na Lipke

Na začiatku bolo Lego a dobrý nápad. Nápad, ktorý sa stretol s nadšením rodičov, žiakov a učiteľov našej Lipky. Spojili sme sily a kúsok po kúsku vytvorili na našej škole nový priestor, ktorý bude slúžiť na relax, oddych a hlavne zábavu žiakom prvého stupňa.

V novovytvorenej oddychovej zóne nájdu žiaci hry a hračky rôzneho druhu. Nechýba v nej obľúbená stavebnica Lego, stolný futbal a hokej, maxihra Človeče, nehnevaj sa, ale aj interaktívne koberce a puzzle.

Predposledný marcový deň sme nový priestor slávnostne otvorili a pokrstili bublinkami za prítomnosti vzácnych hostí. Naše pozvanie prijali viceprimátor mesta SNV PaedDr. Dávid Demečko, vedúca odboru školstva pani Ing. Dana Mrnková a pani Ing. Eva Štubňová z odboru školstva.

Bol to deň, ktorý našu školu opäť trošku zvýnimočnil a naša Lipka sa stala ešte krajšou.

Spoločným úsilím sa nám podarila nádherná vec a nás veľmi teší, že máme na škole veľmi aktívnych rodičov a žiakov, za čo im veľmi pekne ďakujeme. Veríme, že takáto spolupráca bude naďalej pokračovať a spolu dokážeme viac.