Vybíjaná žiakov

Dátum: 24.2.2024 Autor: ZŠ Lipová 13

Dňa 22.2.2024 sa naši chlapci z prvého stupňa predstavili na mestskej športovej olympiáde vo vybíjanej. Za účasti ôsmich novoveských škôl sa hralo tentokrát na ZŠ Levočskej. Naši chlapci predviedli bojovné výkony v skupine proti ZŠ Kožuchová, ZŠ Komenského a ZŠ Nad Medzou. Na postup medzi najlepších a medailové umiestnenia to však, žiaľ, dnes nestačilo. Nevadí, z prehry sa dá poučiť a do nového turnaja sa určite lepšie pripravíme.

Našu školu reprezentovali: Adam Bryndza, Adam Grega, Dávid Kacvinský, Tomáš Klučár, Lucián Kováč, Ján Paciga, Filip Uhrín, Martin Valko, Filip Zekucia, Kristián Žiga a Samuel Pitoňák.

Bojovné výkony predviedli aj naše dievčatá v skupine proti ZŠ Hutnícka, ZŠ Levočská, ZŠ Cyrila a Metoda. Zo skupiny postúpili ako druhé v poradí a hrali a o medailové 3. miesto, kde bohužiaľ prehrali o jednu vybitú hráčku. Dievčatá hrali veľmi dobre, bojovali a nevzdávali sa.

Našu školu reprezentovali: Nela Farkaš, Diana Herichová, Nelly Ondrejková, Adriána Novotná, Zuzana Dzurendová, Sabina Strache, Ema Ružbacká, Eliška Podvojská, Alica Schneiderová, Adela Vargová, Paulína Pavlíková, Karin Milčaková.

Žiakov určite oceňujeme za slušné a vzorné reprezentovanie našej školy počas celého hracieho dňa, kedy svojim správaním mohli ísť príkladom.