Dátum: 30.6.2019
žiaci 5. a 6. ročníka | Spišské športové hry - vybíjaná dievčat | Regionálne kolo | 1.miesto |
žiaci 5. a 6. ročníka | Spišské športové hry - vybíjaná chlapcov | Regionálne kolo | 3.miesto |
Jaroslav Smižanský | Spišské športové hry - skok do výšky | Regionálne kolo | 1. miesto |
Šimon Lörinc | Spišské športové hry - plávanie | Regionálne kolo | 1. miesto |
Šimon Lörinc | Spišské športové hry - plávanie | Regionálne kolo | 2. miesto |
žiaci 3. - 4. ročníka | MŠO - Vybíjana chlapcov | Regionálne kolo | 5. miesto |
Ivan Štencel | i - Bobor (KADET) | Celoštátne kolo | 1. miesto |
Zuzana Rychnavská | i - Bobor (KADET) | Celoštátne kolo | 2. miesto |
Emma Dulovičová, Timea Hoangová |
i - Bobor (KADET) | Celoštátne kolo | 3. miesto |
Bianca Čaplová, Marek Holotňák |
i - Bobor (BENJAMÍN) | Celoštátne kolo | 1. miesto |
Nikola Nagyová | i - Bobor (BENJAMÍN) | Celoštátne kolo | 2. miesto |
Oliver Eliáš | i - Bobor (BOBRÍK) | Celoštátne kolo | 1. miesto |
Mathias Rafael Petruška | i - Bobor (BOBRÍK) | Celoštátne kolo | 2. miesto |
Alex Moško | i - Bobor (BOBRÍK) | Celoštátne kolo | 3. miesto |
Emma Dulovičová | Atletika - skok do diaľky | Krajské kolo | 2.miesto |
Emma Dulovičová | Atletika - beh na 60 m | Krajské kolo | 3.miesto |
Šimon Lörinc | Atletika - beh na 1000 m | Krajské kolo | 2.miesto |
Tímea Hoangová | Olympiáda z biológie kategória E | Krajské kolo | 2. miesto |
Bianca Čaplová | Olympiáda z geografie (kategória 6. - 7. ročník) | Krajské kolo | 3. miesto |
Emma Dulovičová | Okresné majstrovstvá v atletike ZŠ - beh na 60m | Okresné kolo | 1. miesto |
Emma Dulovičová | Okresné majstrovstvá v atletike ZŠ - skok do diaľky | Okresné kolo | 1. miesto |
Šimon Lörinc | Okresné majstrovstvá v atletike ZŠ - beh na 1000 m | Okresné kolo | 1. miesto |
Jaroslav Smižanský | Okresné majstrovstvá v atletike ZŠ - skok do výšky | Okresné kolo | 2. miesto |
Emma Dulovičová, Anetta Retterová. Bianca Čaplová, Viktória Gadušová |
Okresné majstrovstvá v atletike ZŠ - štafeta dievčat | Okresné kolo | 2. miesto |
Tímea Hoangová | Olympiáda z biológie Kategória E | Okresné kolo | 1. miesto |
Viktória Gadušová | Olympiáda z biológie Kategória E | Okresné kolo | 5.miesto |
žiačky 1. - 2. ročníka | Gymnastický štvorboj | Okresné kolo | 8. miesto |
Lukáš Tomaščík | Pytagoriáda (4. ročník) | Okresné kolo | 9. miesto |
Marek Holotňák | Pytagoriáda (7. ročník) | Okresné kolo | úspešný riešiteľ |
Bianca Čaplová | Olympiáda z geografie (kategória 6. - 7. ročník) | Okresné kolo | 1. miesto |
Jakub Vlk | Olympiáda z geografie (kategória 6. - 7. ročník) | Okresné kolo | 8. miesto |
Daniel Kukura | Olympiáda z geografie (kategória 5. ročník) | Okresné kolo | 3. miesto |
Oliver Eliáš | Olympiáda z geografie (kategória 5. ročník) | Okresné kolo | 4. miesto |
Timea Župová | Olympiáda z geografie (kategória 8. - 9. ročník) | Okresné kolo | úspešný riešiteľ |
Šimon Lörinc | Olympiáda z geografie (kategória 8. - 9. ročník) | Okresné kolo | úspešný riešiteľ |
Emma Dulovičová | Olympiáda z geografie (kategória 8. - 9. ročník) | Okresné kolo | úspešný riešiteľ |
Timea Hoangová | Olympiáda z fyziky | Okresné kolo | 1. miesto |
Bianca Čaplová | Olympiáda z dejepisu | Okresné kolo | 1. miesto |
Oliver Eliáš | Pytagoriáda (5. ročník) | Okresné kolo | úspešný riešiteľ |
Olívia Medvecová | Pytagoriáda (5. ročník) | Okresné kolo | úspešný riešiteľ |
Bianca Čaplová | Pytagoriáda (6. ročník) | Okresné kolo | 1. miesto |
Bianca Čaplová | Olympiáda z matematiky | Okresné kolo | 1. miesto |
Tímea Hoangová | IQ olympiáda | Školské kolo | 1. miesto |
Marek Holotňák | IQ olympiáda | Školské kolo | 2. miesto |
Ben Šmotek | IQ olympiáda | Školské kolo | 3. miesto |
Ema Drencsenyi 4.B | Hviezdoslavov Kubín (Poézia) | Školské kolo | 1. miesto |
Rebeka Freundová 4.A, Lenka Petáková 4.B |
Hviezdoslavov Kubín (Poézia) | Školské kolo | 2. miesto |
Lukáš Tomaščík 4.B | Hviezdoslavov Kubín (Poézia) | Školské kolo | 3. miesto |
Patrik Nagy 4.B | Hviezdoslavov Kubín (próza) | Školské kolo | 1. miesto |
Paulína Šoltésová 4.B | Hviezdoslavov Kubín (próza) | Školské kolo | 2. miesto |
Čaplová Bianca | Pytagoriáda (6. ročník) | Školské kolo | 1. miesto |
Peter Fiedler | Pytagoriáda (6. ročník) | Školské kolo | 2. miesto |
Petruška Mathias Rafael | Pytagoriáda (4. ročník) | Školské kolo | 1. miesto |
Tomaščík Lukáš | Pytagoriáda (4. ročník) | Školské kolo | 2. miesto |
Hoang Jakub | Pytagoriáda (4. ročník) | Školské kolo | 3. miesto |
Karacsonyová Lucia | Pytagoriáda (3. ročník) | Školské kolo | 1. miesto |
Jakub Vlk | Pytagoriáda (7. ročník) | Školské kolo | 1. miesto |
Simon Stanko | Pytagoriáda (7. ročník) | Školské kolo | 2. miesto |
Marek Holotňák | Pytagoriáda (7. ročník) | Školské kolo | 3. miesto |
Eliáš Oliver | Pytagoriáda (5. ročník) | Školské kolo | 1. miesto |
Medvecová Olívia | Pytagoriáda (5. ročník) | Školské kolo | 2. miesto |
Moško Alex | Pytagoriáda (5. ročník) | Školské kolo | 3. miesto |
Vlk Lukáš | Pytagoriáda (5. ročník) | Školské kolo | 4. miesto |
Ďurovec Adam | Pytagoriáda (5. ročník) | Školské kolo | 5. miesto |
Retterová Aneta | Pytagoriáda (5. ročník) | Školské kolo | 6. miesto |
Laura Jančurová 3.A | Slávik Slovenska (kategória A) | Školské kolo | 1. miesto |
Mária Novotná 2.A | Slávik Slovenska (kategória A) | Školské kolo | 2. miesto |
Zuzana Valenčíková 1.B | Slávik Slovenska (kategória A) | Školské kolo | 3. miesto |
Olívia Medvecová 5.A | Slávik Slovenska (kategória B) | Školské kolo | 1. miesto |
Laura Litecká 4.A | Slávik Slovenska (kategória B) | Školské kolo | 2. miesto |
Lenka Petáková 4.B | Slávik Slovenska (kategória B) | Školské kolo | 3. miesto |
Olívia Ela Šmotková 8.A | Slávik Slovenska (kategória C) | Školské kolo | 2. miesto |
Alexandra Hadbavná 7.B | Slávik Slovenska (kategória C) | Školské kolo | 3. miesto |
Daniel Kukura | Olympiáda z geografie (kategória 5. ročník) | Školské kolo | 1. miesto |
Alex Moško | Olympiáda z geografie (kategória 5. ročník) | Školské kolo | 2. miesto |
Oliver Eliáš | Olympiáda z geografie (kategória 5. ročník) | Školské kolo | 3. miesto |
Bianca Čaplová | Olympiáda z geografie (kategória 6. - 7. ročník) | Školské kolo | 1. miesto |
Dalibor Choma | Olympiáda z geografie (kategória 6. - 7. ročník) | Školské kolo | 2. miesto |
Jakub Vlk | Olympiáda z geografie (kategória 6. - 7. ročník) | Školské kolo | 3. miesto |
Šimon Lörinc | Olympiáda z geografie (kategória 8. - 9. ročník) | Školské kolo | 1. miesto |
Emma Dulovičová | Olympiáda z geografie (kategória 8. - 9. ročník) | Školské kolo | 2. miesto |
Timea Župová | Olympiáda z geografie (kategória 8. - 9. ročník) | Školské kolo | 3. miesto |
Simon Stanko | Olympiáda z anglického jazyka (1A) | Školské kolo | 1. miesto |
Filip Tokarčík | Olympiáda z anglického jazyka (1A) | Školské kolo | 2. miesto |
Alexandra Hadbavná | Olympiáda z anglického jazyka (1A) | Školské kolo | 3. miesto |
Vladimír Vlk | Olympiáda z anglického jazyka (1B) | Školské kolo | 1. miesto |
Samuel Daniel | Olympiáda z anglického jazyka (1B) | Školské kolo | 2. miesto |
Samuel Kubík | Olympiáda z anglického jazyka (1B) | Školské kolo | 3. miesto |
žiaci 2. ročníka | Mestská športová olympiáda - Florbal | Domáce kolo | 2. miesto |