Mikuláš v útulku

Dátum: 10.11.2022 Autor: ZŠ Lipová 13

Čo nevidieť k nám príde Mikuláš, ktorý každý rok nosí deťom darčeky. Ľudia zvyknú obdarúvať aj svojich domácich zvieracích miláčikov. Psíky a mačičky v našom mestskom útulku, ktoré žijú bez lásky a pohladenia sa vedia tešiť z každej maličkosti.

Veríme, že im chcete pomôcť, a preto aj v tomto roku organizujeme zbierku pre našich útulkáčov, aby aj oni pocítili mikulášsku atmosféru.

Potešia sa veciam, ktoré už vy doma nepotrebujete, či dokonca vyhadzujete. Sú to, napríklad staré deky, posteľná bielizeň, nepotrebné vodítka, obojky, gumené hračky. Samozrejme, milujú aj psie či mačacie maškrty.

Veci do zbierky môžete nosiť p. učiteľke Rusnákovej do kabinetu pre 1.- 2. ročník.

Urobme spoločne útulkáčom Mikuláša!

A nezabudnite, že najviac psíkov poteší vaša návšteva priamo v útulku, kde ich spolu s rodičmi môžete chodiť venčiť. Aktuálne informácie nájdete na webovej stránke mestského útulku.

Ďakujeme za našich psíkov a mačičky!